Yhteystiedot

Hämeen Kiinteistöautomaatio Oy

Postiosoite:
Mäkeläntie 171, 15460 Mäkelä

Käyntiosoite:
Voimakatu 4, 15170 Lahti
Katso kartalta

Huoltotilaukset:

petrir@hkaoy.fi tai Petri Ravi 050-3853256

Henkilökunta

Kiinteistöautomaatio


Jesse Vilkman
Projektipäällikkö
050 4695 517
jesse@hkaoy.fi


Henri Kankala
Projektipäällikkö
040 8222 790
henri@hkaoy.fi


Marko Kurppa
Projektipäällikkö
050 3630 565
marko@hkaoy.fi

Ilmanvaihto


Juha Salminen
IV-asentaja
050 5969 038


Petri Koivisto
IV-asentaja
050 4116 187


Janne Udd
IV-asentaja
050 5681 255

Huolto ja ylläpito


Petri Ravi
Huolto- ja palvelupäällikkö
050 3853 256
petrir@hkaoy.fi


Toni Leppänen
Huoltoasentaja
050 5581 314


Aare Valdmees
Huoltoasentaja
050 5583 888


Jani Sipiläinen
Huolto- ja projektiasentaja
050 4377 278


Tero Laaksonen
Huolto- ja projektiasentaja
050 4096 023
tero@hkaoy.fi

Hallinto


Jarmo Ahonen
Toimitusjohtaja
050 5610 033
jape@hkaoy.fi


Jari Niemelä
Tekninen johtaja
040 8267 914
jari@hkaoy.fi


Sirkku Leppä
Toimistosihteeri
040 7389 418

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen

Laskutustiedot sähköiseen laskutukseen

  1. Verkkolaskuosoite: 003719121187
  2. Operaattoritunnus: 003721291126 tai MAVENTA
  3. Mikäli lähetätte laskuja pankkiverkosta, käyttäkää operaattoritunnusta ITELFIHH Maventan tunnuksen sijaan

Paperilaskut voi lähettää osoitteeseen:
Hämeen Kiinteistöautomaatio Oy
Voimakatu 4, 15170 LAHTI

Ota yhteyttä