Kiinteistötekniseen asiantuntemukseemme voitte huoletta luottaa

Urakoimme kiinteistöönne tarvittavaa talotekniikkaa ja automatiikkaa kokenein ottein ja laadukkailla tuotteilla. Kerromme mielellämme lisää ratkaisuistamme oli kyseessä sitten laaja talotekninen kokonaisuus tai yksittäinen huoltotyö.

Hämeen Kiinteistöautomaatio Oy

Käyntiosoite

Voimakatu 4, 15170 Lahti

Navigoi meille

Huoltotilaukset

petrir@hkaoy.fi tai
Petri Ravi 040 8457 144

Henkilökunta

Kiinteistöautomaatio

Jesse Vilkman

Projektipäällikkö

050 4695 517 jesse@hkaoy.fi

Henri Kankala

Projektipäällikkö

040 8222 790 henri@hkaoy.fi

Marko Kurppa

Talotekniikka-asiantuntija

050 3630 565 marko@hkaoy.fi

Ilmanvaihto

Juha Salminen

IV-tiimipäällikkö

050 5969 038 juha@hkaoy.fi

Petri Koivisto

IV-asentaja

050 4116 187 petri@hkaoy.fi

Janne Udd

IV-asentaja

050 5681 255 janne@hkaoy.fi

Huolto ja ylläpito

Petri Ravi

Huolto- ja palvelupäällikkö

050 3853 256 petrir@hkaoy.fi

Toni Leppänen

Huoltoasentaja

050 5581 314 toni@hkaoy.fi

Jani Sipiläinen

Projekti- ja huoltoasentaja

050 4377 278 janis@hkaoy.fi

Marko Kurppa

Talotekniikka-asiantuntija

050 3630 565 marko@hkaoy.fi

Hallinto

Jarmo Ahonen

Toimitusjohtaja

050 5610 033 jape@hkaoy.fi

Jari Niemelä

Tekninen johtaja

040 8267 914 jari@hkaoy.fi

Sirkku Leppä

Toimistosihteeri

040 7389 418 sirkku@hkaoy.fi

Laskutustiedot

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen:

  1. Verkkolaskuosoite: 003719121187
  2. Operaattoritunnus: 003721291126 tai MAVENTA
  3. Mikäli lähetätte laskuja pankkiverkosta, käyttäkää operaattoritunnusta DABAFIHH Maventan tunnuksen sijaan

Paperilaskut voi lähettää osoitteeseen:
Hämeen Kiinteistöautomaatio Oy
Voimakatu 4, 15170 LAHTI

Ota yhteyttä